Zawiera 205 kanałów w tym 110 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

 

 1 1  

W prezencie pakiet premium Filmbox HD

Dla nowych i przedłużających umowę abonentów. Przez cały okres umowy terminowej.

 

Zawiera 191 kanałów w tym 97 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

 

  1 1  

W prezencie pakiet premium Filmbox HD

Dla nowych i przedłużających umowę abonentów. Przez cały okres umowy terminowej.

Zawiera 138 najpopularniejszych kanałów w tym 66 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie możesz zamówić dodatkowo pakiety premium CANAL+ i ELEVEN.

 

  1 1           

Zawiera 76 kanałów w tym 38 w najwyższej jakości HD. Tego pakietu nie można rozszerzyć o dodatkowe pakiety tematyczne i premium.

 1       

 

 

Pakiety Tematyczne 

Jeszcze więcej dobrej telewizji!

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię tematyczne pakiety telewizyjne za pomocą pilota. Gotowe!